Hétfő
Óra | Programleírás | Nevelők neve |
Hétfő június 26 | ||
7:30 | Találkozó Sándorfalván (Pallavicini Sándor Általános Iskola, 6762 Sándorfalva, Alkotmány körút 15.); edzés előtt csoportosztás (amint véglegessé válik a létszám) | Szélpál Norbert, Szabó Rudolf, Szepesi Dániel, beugrók: Prezenczki István, Bessenyei Imre, Sári Dominika, Bozóné Gajdacsi Szilvia |
8:00-9:00 | Edzés (Nagyterem: vezetőedző-Szélpál Norbert; Kisterem: vezetőedző-Szabó Rudolf) | Szélpál Norbert, Szabó Rudolf, Szepesi Dániel, beugrók: Prezenczki István, Bessenyei Imre, Sári Dominika, Bozóné Gajdacsi Szilvia |
9:30-13:30 | Nádas-tó ( utaztatás 2-3 turnusban 15 fős kisbusszal; tízórai edzés után a buszon; ebéd: 13:00) | Szélpál Norbert, Szabó Rudolf, Szepesi Dániel, beugrók: Prezenczki István, Bessenyei Imre, Sári Dominika, Bozóné Gajdacsi Szilvia |
14:00-15:30 | Atlétika edzés Lóczi Attilával | Szélpál Norbert, Szabó Rudolf, Szepesi Dániel, beugrók: Prezenczki István, Bessenyei Imre, Sári Dominika, Bozóné Gajdacsi Szilvia |
15:45 | Hazaindulás | Szélpál Norbert, Szabó Rudolf, Szepesi Dániel, beugrók: Prezenczki István, Bessenyei Imre, Sári Dominika, Bozóné Gajdacsi Szilvia |
Kedd
Óra | Programleírás | Nevelők neve |
Kedd június 27 | ||
7:30 | Találkozó Sándorfalván (Pallavicini Sándor Általános Iskola, 6762 Sándorfalva, Alkotmány körút 15.); edzés előtt csoportosztás (amint véglegessé válik a létszám) | Szélpál Norbert, Szabó Rudolf, Szepesi Dániel, beugrók: Prezenczki István, Bessenyei Imre, Sári Dominika, Bozóné Gajdacsi Szilvia |
8:00-9:00 | Edzés (Nagyterem: vezetőedző-Szepesi Dániel; Kisterem: vezetőedző-Pigniczki Zoltán) | Szélpál Norbert, Szabó Rudolf, Szepesi Dániel, beugrók: Prezenczki István, Bessenyei Imre, Sári Dominika, Bozóné Gajdacsi Szilvia |
9:30 | Tízórai | Szélpál Norbert, Szabó Rudolf, Szepesi Dániel, beugrók: Prezenczki István, Bessenyei Imre, Sári Dominika, Bozóné Gajdacsi Szilvia |
10:00-13:30 | Kézműves foglalkozás (ebéd: 13:00) | Szélpál Norbert, Szabó Rudolf, Szepesi Dániel, beugrók: Prezenczki István, Bessenyei Imre, Sári Dominika, Bozóné Gajdacsi Szilvia |
14:00-15:30 | Délutáni program (időjárás függvénye: edzés vagy Nádas-tó) | Szélpál Norbert, Szabó Rudolf, Szepesi Dániel, beugrók: Prezenczki István, Bessenyei Imre, Sári Dominika, Bozóné Gajdacsi Szilvia |
15:45 | Hazaindulás | Szélpál Norbert, Szabó Rudolf, Szepesi Dániel, beugrók: Prezenczki István, Bessenyei Imre, Sári Dominika, Bozóné Gajdacsi Szilvia |
Szerda
Óra | Programleírás | Nevelők neve |
Szerda június 28 | ||
7:30 | Találkozó Sándorfalván (Pallavicini Sándor Általános Iskola, 6762 Sándorfalva, Alkotmány körút 15.); edzés előtt csoportosztás (amint véglegessé válik a létszám) | Szélpál Norbert, Szabó Rudolf, Szepesi Dániel, beugrók: Prezenczki István, Bessenyei Imre, Sári Dominika, Bozóné Gajdacsi Szilvia |
8:00-9:00 | Edzés (Nagyterem: vezetőedző-Szepesi Dániel; Kisterem: vezetőedző-Pigniczki Zoltán) | Szélpál Norbert, Szabó Rudolf, Szepesi Dániel, beugrók: Prezenczki István, Bessenyei Imre, Sári Dominika, Bozóné Gajdacsi Szilvia |
9:30-13:30 | Nádas-tó ( utaztatás 2-3 turnusban 15 fős kisbusszal; tízórai edzés után a buszon; ebéd: 13:00) | Szélpál Norbert, Szabó Rudolf, Szepesi Dániel, beugrók: Prezenczki István, Bessenyei Imre, Sári Dominika, Bozóné Gajdacsi Szilvia |
14:00-15:30 | Délutáni program (időjárás függvénye: edzés vagy Nádas-tó) | Szélpál Norbert, Szabó Rudolf, Szepesi Dániel, beugrók: Prezenczki István, Bessenyei Imre, Sári Dominika, Bozóné Gajdacsi Szilvia |
15:45 | Hazaindulás | Szélpál Norbert, Szabó Rudolf, Szepesi Dániel, beugrók: Prezenczki István, Bessenyei Imre, Sári Dominika, Bozóné Gajdacsi Szilvia |
Csütörtök
Óra | Programleírás | Nevelők neve |
Csütörtök június 29 | ||
7:30 | Találkozó Sándorfalván (Pallavicini Sándor Általános Iskola, 6762 Sándorfalva, Alkotmány körút 15.); edzés előtt csoportosztás (amint véglegessé válik a létszám) | Szélpál Norbert, Szabó Rudolf, Szepesi Dániel, beugrók: Prezenczki István, Bessenyei Imre, Sári Dominika, Bozóné Gajdacsi Szilvia |
8:00-9:30 | Edzés (Nagyterem: vezetőedző-Szepesi Dániel; Kisterem: vezetőedző-Pigniczki Zoltán) | Szélpál Norbert, Szabó Rudolf, Szepesi Dániel, beugrók: Prezenczki István, Bessenyei Imre, Sári Dominika, Bozóné Gajdacsi Szilvia |
10:00 | Tízórai (meleg élelem) | Szélpál Norbert, Szabó Rudolf, Szepesi Dániel, beugrók: Prezenczki István, Bessenyei Imre, Sári Dominika, Bozóné Gajdacsi Szilvia |
10:30 | Nagy busszal indulás Ópusztaszerre | Szélpál Norbert, Szabó Rudolf, Szepesi Dániel, beugrók: Prezenczki István, Bessenyei Imre, Sári Dominika, Bozóné Gajdacsi Szilvia |
11:00-15:15 | Csillagösvény útvesztő, Ópusztaszer | Szélpál Norbert, Szabó Rudolf, Szepesi Dániel, beugrók: Prezenczki István, Bessenyei Imre, Sári Dominika, Bozóné Gajdacsi Szilvia |
15:15 | Visszaindulás Sándorfalvára | Szélpál Norbert, Szabó Rudolf, Szepesi Dániel, beugrók: Prezenczki István, Bessenyei Imre, Sári Dominika, Bozóné Gajdacsi Szilvia |
15:45 | Hazaindulás | Szélpál Norbert, Szabó Rudolf, Szepesi Dániel, beugrók: Prezenczki István, Bessenyei Imre, Sári Dominika, Bozóné Gajdacsi Szilvia |
Péntek
Óra | Programleírás | Nevelők neve |
Péntek június 30 | ||
7:30 | Találkozó Sándorfalván (Pallavicini Sándor Általános Iskola, 6762 Sándorfalva, Alkotmány körút 15.); edzés előtt csoportosztás (amint véglegessé válik a létszám) | Szélpál Norbert, Szabó Rudolf, Szepesi Dániel, beugrók: Prezenczki István, Bessenyei Imre, Sári Dominika, Bozóné Gajdacsi Szilvia |
8:00-9:00 | Edzés (Nagyterem: vezetőedző-Szepesi Dániel; Kisterem: vezetőedző-Pigniczki Zoltán) | Szélpál Norbert, Szabó Rudolf, Szepesi Dániel, beugrók: Prezenczki István, Bessenyei Imre, Sári Dominika, Bozóné Gajdacsi Szilvia |
9:30-13:30 | Nádas-tó ( utaztatás 2-3 turnusban 15 fős kisbusszal; tízórai edzés után a buszon; ebéd: 13:00) | Szélpál Norbert, Szabó Rudolf, Szepesi Dániel, beugrók: Prezenczki István, Bessenyei Imre, Sári Dominika, Bozóné Gajdacsi Szilvia |
14:00-15:30 | Háziverseny ( a szülőket is sok szeretettel várjuk) | Szélpál Norbert, Szabó Rudolf, Szepesi Dániel, beugrók: Prezenczki István, Bessenyei Imre, Sári Dominika, Bozóné Gajdacsi Szilvia |
15:45 | Hazaindulás | Szélpál Norbert, Szabó Rudolf, Szepesi Dániel, beugrók: Prezenczki István, Bessenyei Imre, Sári Dominika, Bozóné Gajdacsi Szilvia |